آویز کیسه زباله کابینتی

وضعیت: موجود
قیمت:  
100,000ریال83,000ریال

آویز کیسه زباله یک وسیله بسیار پرکاربردی در هر آشپزخانه ای است،که از 2 قطعه تشکیل شده و روی لبه انواع کابینت نصب می شود. این وسیله دهانه کیسه زباله را باز نگه می دارد تا هنگام آشپزی آشغال های کوچک خود را به آسانی درون کیسه زباله بریزید.

ابعاد داخلی آویز کیسه زباله طول 19 سانتی متر و عرض 8 سانتی متر است.

از پلاستیک مرغوب ساخته شده و امکان اتصال کیسه های پلاستیکی و زباله جهت سهولت استفاده و دسترسی آسان را دارد.

از ویژگی های حلقه آویز کیسه زباله می توان به نصب آن روی لبه کابینت اشاره کرد که سبب در دسترس بودن کیسه زباله در محیط آشپزخانه می شود.

حلقه مخصوص قرار دادن کیسه زباله بر لبه کابینت ، برای استفاده در آشپزخانه در زمان کار کردن و آماده کردن غذا همیشه در زمان خردکردن مواد غذایی ، تمیز کردن مرغ ، گوشت و .. نیاز به 1 پلاستیک با استفاده آسان و ریختن سریع زباله ها در آشپزخانه احساس می گردد که این نیاز بوسیله حلق آویز کیسه زباله کابینتی آشپزخانه برطرف می گردد.

محصول دارای دو حلقه هست. اول آنها را از هم جدا می کنید. بعد پلاستیک را از داخل حلقه بیرونی رد می کنید و لبه های آن را به سمت بیرون می دهید، بعد حلقه داخلی و کوچک تر را داخل حلقه بزرگتر و روی پلاستیک گذاشته و در جای خود فشار داده و محکم می کنید. پلاستیک شما در بین دو حلقه قرار گرفته و با ریختن زباله، از جای خود خارج نمی شود. آویز کیسه زباله نیاز به فضای کم و قابلیت نصب بر لبه انواع کابینت با استفاده آسان است و قابلیت نصب کردن انواع کیسه به وسیله حلقه ها به آویز امکان پذیر است.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×