مسواک ذغالی بامبو

وضعیت: ناموجود

دوست دارید دندان هایی سالم و به دور از خرابی داشته باشید!؟

قطعا” پاسخ شما به این سوال “بله” است، چرا که تنها دندان های سالم این اجازه را به شما می دهند تا بتوانید انواع غذا های سرد و گرم را میل کنید و از آنها نهایت لذت را ببرید.

بنابراین برای داشتن دندان هایی سالم بهتر است قبل از خراب شدن آنها به فکر بیفتیم و از آنها مراقبت کنیم.

مسواک ذغالی برند واشامی به خاطر شیار های مخصوص خود بسیار محبوب می باشد، سری این مسواک از الیاف بسیار نرم چوب بامبو ذغالی ساخته شده و انتهای انها گرد هستند که باعث تمیزی چند برابری دندان ها میشود.

رنگ قلم موی آن به صورت طبیعی سیاه می باشد که مشخصه و شاخص ذغال چوب بامبو و از یونهای فعال استخراج شده می باشد.

این مسواک به راحتی باکتری ها و میکروب ها را به خصوص در نواحی بین دندان و مابین لثه از بین میبرد که باعث سفت شدن و استحکام لثه میشود.

همان طور که می دانید مدت زمان مورد نیاز برای مسواک زدن باید بین ۴ تا ۱۰ دقیقه باشد، بنابراین مسواکی که شما استفاده می کنید باید به گونه ای طراحی شده باشد که در این مدت دست شما را خسته نکند.

دسته این مسواک علاوه بر زیبایی، با طراحی ارگونومیکی که دارد کاملا هنگام استفاده انعطاف پذیر است و به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی مسواک را در دست بگیرید و از آن برای تمیز کردن دندان ها و از بین بردن پلاک و کثیفی های آنها استفاده کنید.

قابلیت های این مسواک ذغالی را بطور مختصر به سه مورد توضیح می دهیم.

 1_قلم موی این محصول حاوی ذغال چوب بامبو با یون فعال می باشد که انتشار یون های منفی اکسیژن و مادون قرمز، به راحتی میتواند بسیاری از جرم روی سطح دندان را برداشته و می تواند به هر اسلات دندان نفوذ کند و دندان ها را سالم تر و سفیدتر نگه دارد.

 2_سری این مسواک از الیاف نرم ذغال چوب بامبو ساخته شده و انتهای آن گرد هستند که این باعث تمیزی 10 برابری نسبت به مسواک های معمولی می باشد.

 3_قلم موی این نوع مسواک به دلیل استفاده از ذغال چوب بامبو در مقایسه با مسواک های معمولی که سری آن ها از پلاستیک می باشد برتری زیادی دارد که ضد رطوبت، ضد باکتری و جذب قوی تر می تواند باعث شود که قلم مو را خشک نگه دارد که این خشک نگه داشتن منجر به عدم پرورش باکتری ها می شود.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×