ماسک لب ورقه ای

وضعیت: ناموجود

اهمیت دادن به لب و رسیدگی به آن هم مانند پوست صورت بسیار ضروری و با ارزش است زیرا به دلیل استفاده از رژ لب و مواد شیمایی که در آن به کار رفته است، ممکن است به لب ما آسیب برساند حتی استفاده از سیگار و قلیان نیز موجب تیرگی و کاهش زیبایی لب هایمان می شود به همین علت زیبایی لب و روشن شدن آن می تواند زیبایی صورتمان را چندین برابر کند.

خانم هایی که زیاد از رژ لب استفاده می کنند باید بدانند که رژ لب حاوی سرب بوده و زیبایی و درخشش لب را کاهش می دهد همچنین باعث خشکی لب و پوسته پوسته شدن لب هایمان می شود.

ماسک لب ورقه ای، لب را ترمیم کرده و از چروک شدن و پوسته پوسته شدن آن جلوگیری می کند همچنین یک روش و راه حل عالی برای از بین بردن تیرگی و روشن شدن لب محسوب می شود این محصول زیبا، سلول های مرده را از روی سطح پوست لب پاک می کند و به روشن کردن و نرم کردن لب می پردازد.

این ماسک، حاوی ترکیبات مرطوب کننده و کلاژن ساز است و با تاثیرات فوق العاده فراوانی لب را هیدراته و نرم می کند بافت لب را ترمیم و تقویت می کند و پوست لب را نیز لایه برداری می کند در نتیجه رنگ لب را روشن کرده، لب را احیا می کند و زیبایی دو برابری به چهره شما می بخشد.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×