محلول حرفه ای استیل(سینک و...) Autosol

وضعیت: ناموجود
محلول حرفه ای استیل(سینک و...) Autosol

پولیش و جرم گیر حرفه ای سطوح استیل اتوسول-Autosol، (پیکلینگ ایجنت) محصولی بسیار قدرتمند در زمینه جرم برداری، تمیزکاری و پولیش فلزات است. این محصول با فرمولی پیشرفته، ترکیبی از مواد شیمیایی فعال است که با خاصیت پاک کنندگی فوق العاده، کلیه سطوح فلزات را از قبیل: مس، برنز، آلومینیوم و خصوصا استنلس استیل و کلیه گروه ها و آلیاژ های استیل که به مرور زمان جرم گرفته اند و یا بر اثر جوشکاری (tig/mig/mag) و یا دیگر فرآیند های شیمیایی یا حرارتی صنعتی دچار تغییر رنگ، یا آلودگی و اکسید و زنگ زدگی در سطح خود شده اند را در مدت زمان بسیار اندک نسبت به میزان آلودگی پاک می کند و بطور چشمگیری به حالت براق و اولیه در می آورد. پولیش و تمیز کننده بسیار قوی فلزات اتوسول سبب مقاومت و جلوگیری از خوردگی در برابر عوامل محیطی شده و عمر استیل را در نهایت درخشندگی افزایش می دهد.

 

 پولیش و جرم گیر حرفه ای سطوح استیل اتوسول-Autosol، برای برطرف کردن و زدودن رسوبات آهکی و سفیدک از سطح استیل فوق العاده عمل می کند. این محصول فاقد هرگونه مواد، گاز یا بخارات سمی است و دارای کاربردهای صنعتی، خدماتی و خانگی می باشد.

 (این محصول در بطری های 70 میلی لیتری عرضه می گردد)

 

 توجه:

- این محصول را روی سطوح داغ استفاده نکنید.

 

 روش استفاده:

- سطح مورد نظر باید به طور کامل خشک باشد. بطری را قبل از مصرف خوب تکان دهید.

- سطح را به مقداری از مواد آغشته کرده و یک لایه نازک از مواد را روی سطح قرار دهید.

- به نسبت نوع و میزان آلودگی و جرم از یک تا ده دقیقه صبر کنید تا مواد اثر کند. (مواد نباید روی سطح خشک شود)

- با یک پارچه نرم و فشار دست به صورت چرخشی سطح را پاک و احیا کنید. سپس با دستمال تمیز دیگری باقی مانده مواد را تمیز نموده و سطح را پولیش نمایید.

-در پایان می توانید سطح مورد نظر را شسته و آبکشی نمایید و با دستمال نم دار کاملا تمیز کنید.

 

(محصولی از کشور آلمان)

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×