پولیش واکس نرم فاینال فینیش 310 Autosol

وضعیت: ناموجود
پولیش واکس نرم فاینال فینیش 310 Autosol

پولیش نرم اتوسل فاینال فینیش Autosol Final Finish 310 با فرمولاسیون ویژه و طراحی شده است تا خط و خش ها و مارک های گردابی و هولوگرامی را که بر اثر حرکت دستگاه آثار پولیش زبر و یا کشیده شدن گرد و غبار بر سطح رنگ ایجاد شده است را به آسانی برطرف نماید. این محصول جهت انجام عملیات نهایی پولیش کاری بدنه خودرو و رسیدن به درخشانی عمیق و عالی در حد آیینه در سطح رنگ خودرو پیشنهاد می شود.

این محصول ویژه برای پولیش نهایی رنگ ها و پوشش های کیلری سخت و مقاوم در برابر خط و خش مورد استفاده قرار می گیرد.

پولیش نرم فاینال فینیش 310 اتوسل بسیار مناسب برای رفع کامل خط و خش های بسیار ریز با نمره 3000-2500  می باشد. این محصول دارای فرمولاسیون پایه آب بوده و 100 درصد فاقد سیلیکون و فیلر می باشد.

این محصول در بسته بندی بطری 1000ml ارائه می گردد.

 

  دستور العمل:

سطح موردنظر را کاملا شسته و خشک نمائید.

آن را به قسمت های کمتر از یک متر مربع تقسیم نموده و از قسمت اول کار را آغاز و سطح را با مقدار کمی پولیش اتوسل آغشته کنید.

برای حصول بهترین نتیجه از دستگاه پولیش اربیتال و پد پولیش متوسط اتوسل (پد آبی) استفاده نمائید. درصورت استفاده از پد نو آن را به مقدار کمی پولیش آغشته و سطح را به آرامی و با دور 2000-1500 دور در دقیقه (تا رفع کامل خط و خطوط) پولیش نمائید. باقی مانده مواد را با دستمال مایکروفایبر تمیز و نرم پاک و سطح را براق و قسمت های بعدی را به همین ترتیب پولیش کنید.

پیشنهاد می شود بعد از انجام کامل کار با پولیش نرم 310 اتوسل از نانوواکس 520 اتوسل برای ایجاد لایه ای فوق العاده درخشان، محافظ و مقاوم در برابر خط و خش و آلودگی استفاده نمائید.

 

(محصولی از کشور آلمان)

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×